ebay'de satış yapmak

ebay cahili için babannenize anlatır gibi a'dan z'ye süreci kısaca anlatır mısınız?
1988-90 arası topladığım ve 30 yıldır gözüm gibi baktığım barbie koleksiyonumu satacağım. letgoya koysam 50 tl olmaz mı diyecekler, ammaa sadece bu bile: www.ebay.com

Ne olur Barbieleri satma:(( altın değerinde onlar.

  • suicides underground  (27.02.21 11:10:11)
@suicides underground; 8 barbie, 1 ken, 2 fatoş var. gerçek köpük yapan banyosundan havuzuna, bizim evdekinden daha dolu buzdolabına, saç bigudisine kadar her şey var. 30 yıldır saklıyorum, artık ya elden çıkarmam lazım ya da daha doğru düzgün bir muhafaza ve sergileme yolu bulmam lazım yoksa heder olacaklar.

  • halanne  (27.02.21 11:41:51)
Paraya ihtiyaç yoksa sergilemek dediğiniz için oyuncak müzesi aklıma geldi. Uygun mu bilmem ama düşünebilirsiniz belki.

  • epitaf  (27.02.21 17:00:18)
Benim de bir barbie koleksiyonum var. Eve gelen misafir çocuklar sulanıyor diye bavulda saklıyorum ama asla satmam:)

Oyuncak müzesi demiş bir arkadaş; eşim bana evlenme teklifini barbielerimi oyuncak müzesine yerleştirerek beni oyuncak müzesine gidelim mi diyip kandırarak yapmıştı:) aklıma bu geldi. Ama 80ler barbieleri oyuncak müzesi için fazla yeni kalabilir.
  • suicides underground  (27.02.21 23:33:34)