Navigasyonda yandex mi google maps mi

Hangisini kullanıyorsunuz? Trafik yoğunluğu ve alternatif sunma konusunda hangisi daha iyi. Teşekkürler

Google sağ olsun defalarca yanlış adreslere götürdü beni :)

Yandex'te hiç sıkıntı yaşamadım, Türkiye'de Yandex daha iyi çalışıyor sanırım.
  • msb  (26.02.21 19:40:28)
Bence de yandex gibisi yok.

  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (26.02.21 19:44:06)
Yandex

  • sta  (26.02.21 19:49:31)
Bir ara Google kullandım ama tekrar yandex ağırlıklı olmaya başladı. Daha iyi çalışıyor.

  • zoghurt  (26.02.21 20:30:40)
yandex

  • basond  (26.02.21 20:35:02)
Arabanın multimedya ekranında (android) Google düzgün çalışmıyor. O yüzden Yandex kullanıyorum. Yandex baya iyi ama yol ayrımlarında Google'ın hangi şeritten gideceğini gösterme şekli çok daha iyi. Yandex yüzünden birkaç kere yanlış yola girmişliğim var.

  • himmet dayi  (26.02.21 21:05:20)
Yandex'i uzun süre kullandım. Yol olmayan yerlerde yol varmış gibi gösterdiği oluyor. Uçurumun kenarına getirdi bir kere :) Google'a geçtim. Henüz bir sorunla karşılaşmadım.

  • mysticriver  (26.02.21 21:08:57)
Google maps gayet iyi

  • primetime  (26.02.21 21:17:09)
ikisi de degil, bence waze

  • hay sikfuck  (26.02.21 21:28:52)
Yandex yol çalışmalarını göstermiyor Ankara'da, kaç defa denk geldim, sıkışık trafiğin içine soktu beni. Bi de caddede trafik var diyelim, apaçi gibi ara sokaklara sokmaya çalışıyor. Google efendi, bak abi yol bu, ona göre çık diyor. Google'ı tercih ediyorum.

  • plutongezegendegilmi  (26.02.21 22:33:55)
yandex araba sürerken dalga geçiyor benimle sağ sol diye. ios sürümünde mi bir sıkıntı var bilmiyorum ama güvenilir değil. o yüzden google. her bilmediğim yere onunla giderim. hedefi doğru seçtiğim sürece hiç sıkıntı yaşamadım.

  • olutaklidi  (26.02.21 23:14:00)
yandex

  • sanquis  (27.02.21 19:22:27)