[]

Romantik kitap arıyorum.

Merhaba,
Böyle Türk yazarlardan romantik, dram kitabı arıyorum. Eski olabilir imkansız aşk olabilir. Geçende Bulgaristan da göç sırasında geçen Türk ve bulgar aşkı konulu bir kitap okudum, yine öyle konulu da olabilir, okuduğunuzda gıpta ettiğiniz bir kitapta olabilir. Türk dedim ama kendi kültürümüzden olsun diye dedim yoksa not seni seviyorum gibi dramatik yabancı kitaplarda olabilir. 
Kürk Mantolu Madonna'yı okumuşsundur ama ilk aklıma gelen o oldu.


  • himmet dayi  (26.02.21 17:35:25) 
Romantik film ve kitaplardan nefret ederim ama Masumiyet Müzesi’ni çok severek okumuştum.


  • ruhen hastayim ben  (26.02.21 17:51:33) 
Çok farklı ve kaliteli bir yabancı örnek paylaşayım. Katya nın yazı.


  • deer hunter  (26.02.21 18:15:06) 
Kuyucaklı Yusuf


  • alfred  (26.02.21 18:33:24) 
peyami safa-yalnızız


  • kojonotsuki  (26.02.21 19:23:01) 
Calikusu


  • Kirmizibavul  (26.02.21 19:23:08) 
Merhaba

Ben de tam "Katya'nın Yazı" demeye gelmiştim ki @deer hunter zaten söylemiş bile.
Romantik kitap özellikle okumam ama bu kitapta romantik öğeler ağırlıktaydı. Gene de asıl temasının bu olmadığını kesinlikle söyleyebilirim. Kitabı okuyup okuyup okuyup "Lan bu muymuş önerdikleri kitap" diyeceksiniz, son sayfalarda ise bize duacı olacaksınız :)
  • burka  (26.02.21 19:52:11 ~ 19:58:11) 
Eylül - Mehmet Rauf

tam aradığınız gibi.

not: yabancı olarak da, aşk ve gurur - jane austen
  • noxell  (27.02.21 02:33:03 ~ 02:33:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.