Beyin ve Sinir Cerrahı

Merhaba arkadaşlar,
İzmir'de beyin tümörü ameliyatları konusunda tecrübeli doktor öneriniz var mı ciddi bir ameliyat için iyi bir doktor olması şart.

Teşekkürler

Hocam İzmir İstanbul diye bakmadan mutlaka Türker Kılıç dan randevu almanızı çok öneririm. Pahalı ve randevu alması zor ancak değer

www.medicalpark.com.tr
Hastanız gidemiyorsa mr ve bt lerini götürün.
  • Ruprect  (26.02.21 19:22:58)
gecen hafata bir iş arkadaşımın babasında da beyin tumoru cıktı. ona da turker beyi tavsiye etmişler. ama çok yuksek ücret istemiş, baya çok. neyse bi tanıdıkları vasıtasıyla şimdi kartal araştırma hastanesine gittiler. orada imkanlar ve doktorlar çok iyiymiş.

  • cptxxx  (26.02.21 19:52:46)
Prof. Dr. Mehmet Selçuki
izmir için. iyi ve deneyimli bir doktordur.

  • scudman1  (26.02.21 20:03:10)
bu tür konularda öneri yapmak istemesem de marmara üniversitesi beyin ve sinir cerrahisi bölümünü öneririm.

  • ankarakecisi  (26.02.21 20:55:21)
cengiz kuday. istanbul florence daydı en son. oneririm

  • agharta  (27.02.21 11:43:58)