[]

balığın içinden havyar çıktı ne ediyim - acil

mezgit temizlettim az önce. balıkçı içine başka bir şey koymuş. sordum, havyar dedi. tamam deyip geldim eve. acil yardım edin, ölüyorum meraktan :) yenir mi bu? nasıl yenir?
 
Yenir, nasil pisireceksiniz? Mezgiti kizartma seviyorum ben, havyarinda kizartirdik. Dogru yontem bu musur bilmiyorum :)


  • fakyoras  (26.02.21 16:12:58 ~ 16:13:22) 
buldum. youtu.be süper bir şey gibi. ben zaten severim böcek falan :)


  • zezari  (26.02.21 16:15:35) 
mezgiti nasıl pişiriyorsan onu da aynı şekilde pişirebilirsin. afiyet olsun.


  • reanarchy  (26.02.21 16:51:27) 
mezgit cigeri aslinda bu, neden havyar diyorlar tam olarak bilmiyorum. havyar yumurta olmuyor muydu? aydinlatsin birisi beni.

uyanik balikcilar genelde bunu kendilerini ayirir, kimi ayri satar. balik ayiklattin sonra ayrica isteyebilirsin cigeri. ozellikle kalkan cigeri efsanedir. tereyaginda pisirme en guzeli
  • try again fail again fail better  (26.02.21 18:26:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.