[]

Kira tahmin etme

Sağlık ocağının tam karşısında bulunan bir eczanenin kirası ne kadar olabilir? 10 adım bile etmez sağlık ocağından eczaneye gitmek. Şehre ve metrekareye göre değişeceğini biliyorum ama kabaca bir sayı söylenebilir mi?
 
değil şehir, semt ve mt2 söylenmeden tahmin mümkün değil.


  • benaslinda  (25.02.21 17:20:11) 
Ankara'da 1.700 liraya, İstanbul'da 12.500, Bursa'da 7.500 liraya var ilk bakışta gözüme çarpan.

Yani ne kadar alakasız fiyatlar olabileceğini belirtmek istedim, aynı semt'de bile fark eder fiyatlar konum ve yere göre.
  • John Bloor  (25.02.21 17:59:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.