[]

Google websitesini indexlemiyor

Selamlar
Esimin bir websitesi var. Normalde günde 300 click falan alirdi ama bir anda 150-100-50-30 derken resmen 2-3'e düştü son 3-4 gunde.
Önceden googleda ilk cikan linkler su an googleda bile yok ne bizim yaptigimiz birşey yok.
Google search consolea bakinca bize ;
Url is not on google
Coundt fetch
Indexing not allowed vs diyor site ile alakali.
Request indexing de diyemiyoruz.

Bir fikri olan var mi?

 
"Indexing not allowed" demesinden dolayi acaba robots.txt ustunde Google'in siteye girmesini engellediniz mi diye bakmak lazim


  • sertac akin  (25.02.21 14:26:52) 
@sertac akin update ettik simdi belki sıkıntı vardır diye ama hiç dokunmamistik önceden robots.txtye.


  • logisticsmanager  (25.02.21 14:49:10) 
Kopya icerik girisi vs mi olsu acaba? Sandbox'a atmis olmasin google?

(Google sandbox)
  • brkylmz  (25.02.21 15:00:20) 
@brkylmz yok yani kendi yemek tarifleri kopya icerik yok. Ki dedigim gibi googleda yok resmen websitesi. 1 hafta once 300 tik alan yer bugun 9 tik aliyor, indexlenme yok.


  • logisticsmanager  (25.02.21 19:12:59) 
Sitemap yukluyor musunuz seaech console'dan? (Yukleme kismi da mi kapali)


  • brkylmz  (25.02.21 21:50:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.