[]

Bodrumda nerenin denizi güzeldir?

Merhabalar,

Egeyi bayagı bir dolaştık aslında koy koy gitmediğimiz yer kalmadı ama bodrumu arastırdıgımızda güzel mekanları oteller işgal etmiş biz de sürekli yer değiştirmektense iyi bir yerin denizine gidelim diyoruz, otel düşünüyoruz mecburen zaten 3 gece için bakıyoruz. Akyarları tercih edelim dedik, sizce nasıldır denizi yada öneri verebileceğiniz başka bir yer?

Teşekkürler

 
Biz Bodrumlu iki arkadaşımızın tavsiyesiyle Akyarlar’da girdik geçen sene. Haziran olduğu için sakindi ve denizi çok temizdi.


  • ms brownstone  (25.02.21 14:32:18) 
Akyarlar iyidir. Ben Bağla Sitesi'nden denize girdim, güzeldi.

Ana fikir olarak Bodrum'da hakim rüzgar kuzeybatıdan esiyor. Kuzeybatıya açık olan koylar acayip dalgalı oluyor. Zaten çoğu yerde de plaj yok, iskele ile giriyorsunuz. Haritadan bakıp denizin nasıl olacağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
  • malheiros  (25.02.21 15:13:00) 
Akyarlar kum plaj denizi gayet güzel ama kalabalık, göltürkbükü ( türkbükü değil) cok daha sakin iskelelerin ve uygun fiyatlı otellerin de oldugu bir bölge. Önermeyeceğim koy ise gündoğan hem kalabalık hem pahalıydı.


  • hipopotamus  (25.02.21 15:25:59) 
Bodrumda ne yazik ki cehennemin dibindeki koylar bile kapatilmis durumda. Kapatilmamissa da para vermeden giremiyorsunuz sezlonga vs :/ cok kisitli yani. Neyse.

Akyarlar guzel, karaincir begenmistim.
Torba koyunu da begenmistim.
Gumusluk de guzel
  • kuehles blondes  (25.02.21 16:05:44) 
Hangi tarihte gideceğiniz de önemli. Bodrum'da yaşayan biri olarak denizini önermeyeceğim koylar şunlar; Gümbet, Torba ve Gümüşlük. Gümbet hariç bahsettiğim koylar iyinin kötüsü yanlış olmasın :) (Gümbet koyunda arıtma tesisi var o yüzden pek temiz değil.)


  • anyelios  (26.02.21 11:30:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.