[]

Ev İnterneti ile İlgili

Arkadaşlar ben 2014ten beri Superonline kullanıyorum her açıdan canımdan bezdirmiş durumda, uploadı zaten hiç demiyorum (bu da aslında benim için önemli olacak).
Şimdi kablonet tabi tartışmasız bir numara ancak bulunduğum yerde (Zeytinburnu'nun ortaları, belirtmemin bir sebebi var şimdi gelicem) altyapısı yok, bir iki sokakta var sadece, talep üzerine de getirmiyorlar.
Türk Telekom zaten aynı altyapı ancak fiyatları çok yüksek.
Türknet ise memnun olan kadar memnun olmayan var, bu sanırım bölgesel ve Zeytinburnu'nu o sebeple söyledim. Yani evde 3 tane öğrenci var, bunların dersleri vs var, bazı insanlar diyor ki benim internetim koptu 3 hafta kimseye ulaşamadım bu da doğal olarak korkutuyor (bu arada sitesinde bana sunduğu hız 35 mb download 6 mb upload 85 TL), Türk Telekom ise hipernet kullanılabilir diyor (daha yeni gelmiş buraya) o da çok pahalı. Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız, gerçekten arada kalmış ve biraz da şansıma pek güvenmeyen birisiyim.

 
bu iş biraz şans işi maalesef, ben türkneti denemek için başladım 3 senedir kullanıyorum. ayda yılda bir 1-2 saatlik kesilmeler dışında hiç bir sorun yaşamadım. sorun yaşarsam çat diye kapattırırım taahhütsüz zaten. bence isp'yi denemeden taahhüt vermek çok büyük risk.


  • roket adam  (25.02.21 13:26:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.