[]

İşbank geri dönüş yapmıyor

Aidat için kesilen paraya itirazda bulunan mail ve şikayet formu gönderdim ama ses seda yok. Bireysel müşteri hakem heyeti için olumsuz yanıtı kullanacağım (müşteri hizmetleri daha önce sözlü olarak iadeyi reddetmişti). Fakat 2 gündür cevap yok, mail atmıyorlar. Bu durum çıktığından beri cevap vermeyerek çakallık mı yapmaya çalışıyorlar? Nasıl bir yol izlemeli?
 
Bireysel müşteri hakem heyeti talebinizi ret edecek özel bir haklılığınız yoksa, bilginiz olsun.


  • atom karincanin torunu  (25.02.21 11:10:04) 
@atom karıncanın torunu
Neden ki? Aidat konusunda nasıl bir haklılık/haksızlık olabilir ki? Fazladan kesilme gibi bir durum olsa zaten banka düzeltir bu yanlışı.

  • Unde bach canim  (25.02.21 11:21:05) 
Aidat konusu şöyle, iş bankasının aidatsız kartları var. Eğer o kartı kullanmayıp, aidatlı bir kart tercih ettiysen, aidatı ödüyorsun.

Şunu kullanıyorsan ve aidat geldiyse tabii ki gidip şikayet etmen mantıklı: www.isbank.com.tr bunun dışında şikayetin reddedilecektir çok yüksek ihtimalle.
  • roket adam  (25.02.21 11:25:55) 
aidat yasal bi şey. hesap işletim ücreti olsa geri alırdın, ama aidat sözleşmelerde var.


  • jelly bear  (25.02.21 11:38:11) 
Bireysel müşteri hakem heyetine e devletten başvurdum. 1 yıla yakın süre sonra cevap geldi. Reddedilmişim. Puan teklif ettiklerinde keşke alsaydım diyorum.


  • ykyt  (25.02.21 11:42:26) 
bana kestiler. mail attım form doldurdum. 2 hafta içinde geri yatırdılar.


  • ShadowOfMoon  (25.02.21 12:36:00) 
@roket adam ben de diyorum ki öyle bir şeye banka zaten aidat kesmez. Kesse bile yanlış kesmişsiniz dediğimde düzeltirler onun çakallığını da yapmazlar artıj. Salak değillerdir herhalde. Aldım diyenler nasıl alıyor onu baz alıyorum ben.

eksisozluk.com
  • Unde bach canim  (25.02.21 13:00:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.