[]

Markete çocukla gitmek.

Ebeveynle birlikte cocuklar markete gidebiliyor mu?
 
Hayır geçen uyardılar çocukla almıyoruz diye


  • freebird5406_2  (24.02.21 14:16:24) 
13-16 saatleri haricinde alınmıyorlarmış. bornova migrosa almadılar yeğeni, annesi alışveriş yaparken dışarıda bekledik. ama küçük marketlerde belki alınıyordur.


  • istanbul kanatlarimin altinda  (24.02.21 14:19:27) 
bim - a101 fln sallamıyor artık.

küçük bi migrosa gitmiştim ondan da bir şey demiyorlar. marketler genel olarak ebeveyn yanında çocuga bir şey demiyordu zaten. tek başına giderseniz 20 altını almıyorlar.
  • nuisance  (24.02.21 14:34:06) 
carrefour gurmeye giremedim.


  • kenarortay  (24.02.21 15:27:37) 
Migros almadı, diğerleri sallamıyor. 2.5 yaşında çocuk.


  • kimlanbu  (24.02.21 17:46:49) 
Biz hep gidiyoruz. Kimse de uyarmıyor. Migros, file, mahalle bakkalı vs sorun olmuyor.


  • makarnacanavari  (24.02.21 19:08:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.