Gsm Operatör değiştirme, fatura tarihi

Faturalı türk Telekom gsm hattımı, bimcell'e aktarmak istiyorum.
Sorun şu ki fatura tarihi ayın 26'sı.
Gitmeden önce son faturaya kullandığım tarifeyi ve tüm paketleri kitlerler mi ?

Taahhüt varsa, son ay içindeysen ceza yaptırım olmaz.

Taahhüt yoksa, her ay belirli bir paket parası ödüyorsan;

taşıma 26. gün içinde bitmez de 27 ve sonrasına sarkarsa otomatikman o paket ücretini bir aylık kitler fatura ederler.

Paket yok da kullandığın kadar ödüyorsan (internet yüzünden sanmam) kaç gün ve ne kadar kullandıysan onu fatura ederler.

Bugün 24 henüz, Bimcell de Türk telekom içinde olduğu için hat taşıma diğer operatörler gibi geç değil. Hemen şimdi gidip başvurunu yap, mağaza görevlisine de acil olduğunu ve akşama bırakılmamasını rica et.

Gün içinde de MH arayıp kontrol et, bence yarına taşınmış olur, en kötü 26. gün içinde taşınır.
  • John Bloor  (24.02.21 11:47:55)
paketindeki interneti veya dakikayı bitirirsen tamamı. bitirmediysen gün bazlı fatura kesiliyor

  • efruz  (24.02.21 12:55:38)