[]

piknik sepeti yapmak

ekte paylaştığım gibi bir piknik sepeti yapmak istiyorum (hediye olarak vereceğim). içeriği bir şekilde yaparım da kutuyu nereden bulurum. her türlü öneriye açığım.
 
www.amazon.com
Amazon'dan hazır alsan?

  • Mirket  (23.02.21 17:39:11) 
Ulen resmen ayni tarz bir sepet ile ayni duyuruyu acacaktim!!! :)) İcini doldurup tasimaya calisinca saglam.bir sey olmasi icin ne ile yapabiliriz acaba?


  • invictae  (23.02.21 18:19:43) 
Bunların hazırı var da anladığım kadarıyla kendiniz yapmak istiyorsunuz. Ben olsam balsa konstrüksiyon üzerine hazır iple örerdim. Menteşeleri de patex ile yapıştırdın mı sağlam olur.


  • suicides underground  (23.02.21 19:11:43) 
Hazır ip değil hasır ip. Mobilde düzeltemedim. Size bir prototip çizebilirim işim bu:)


  • suicides underground  (23.02.21 19:12:23) 
A be öreyim ben sana sepeti. Para lazim yancığıma sıkıştırasın paracıkları


  • gatherer  (25.02.21 22:53:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.