[]

oldlara soru

yaklaşık 10 yıl önce tvlerde bbg benzeri bir yarışma vardı. Yarışmada şeffaf küçük bir odanın büyük avmlerin içinde yer aldığını, yayının 7/24 internetten de izlenebildiğini, sarışın tuhaf bir kadının yarıştığı aklımda kalan kısımlardan. Hatta bir gün şans eseri gezerken bizim bir arkadaş antalya 5m avmdeki yarışan kıza sarkıntılık yapmış, telefonunu istemişti asdfg. tabi bunu hatırlamanız mümkün değil :)

Yarışmanın adını hatırlayan var mı?


 
Ütopya gibi bir yarışma vardı, BBG formatına benzer o olabilir mi?


  • vuranyum  (23.02.21 16:28:14) 
"dokun bana"
Bbg'de de yarışan Akmerkez Hülya da yarışmıştı burada. Epey şov yapmıştı.

  • lovemyself  (23.02.21 16:35:14) 
ütopya değil. yarışmayı hatırlıyorum da adını hatırlamıyorum.

izlenirsen kazanırsın şeklinde bir sloganı vardı sanırım.
  • kljgslsdkjsd  (23.02.21 16:36:08) 
frame türkiye


  • unique hint kumasi  (23.02.21 16:43:23) 
Cevap: Frame Türkiye olacaktı @unique hint kumasi’ günün old ödülünü kazandı

youtu.be
  • bugisme  (23.02.21 17:02:29) 
Ah be frame Türkiye tabi ki, o zaman üniversiteli gençlerdir. O kızın adı özlem idi ama diskalifiye oldu. Sonra Gül Gökçe ve Ezgi gizem geldi. Birde erkek eleman vardı. Gül Gökçe albüm işine girdi ama tutmadı. Ezgi bi futbolcu ile evlendi influencer ne diyorlar ya öyle bişey oldu. Finalde yarışmayı onlar kazandı. Final gecesi zorla 5m e girdik canlı canlı izledik finali. Kazandıktan sonra evden çıktılar ilk sarıldıkları kişilerden biriyim :) sonra numaralarımızı filan aldık bi süre görüştük ama sonra koptu tabi. Yarışma süresince her hafta mutlaka gider muhabbet ederdik. İsmimizi söyletirdik sonra eve gidip izlerdik :)

Bu yarışmayı bilen birini görmek sevindirdi ama old yazman üzdü :)
  • infernalcadre  (23.02.21 19:03:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.