implant işlemi ağrılı oluyor mu?

Arka taraflarda implant yapılması gereken 2-3 yer var.

Böyle çeneye vida çakılacak duygusu falan çok kötü be :)

Süreç nasıl, çok sancılı oluyor mu? Kaç seansta biter?

Bir de arka diş implant için fiyatlar ne civarda acaba?

2 Seanslık bir olaydı sanırım, 1.sinde açılır dübel atılır sonra bir süre beklenir, ikincisinde implant diş takılır.

Eve geldiğimde ağlamıştım benimki biraz sıkıntılı geçmişti, acı eşiğim yüksek değildir ama kolay kolay ağlayıp bağırmam fakat uyuşturucunun etkisi gittikten sonra evde ağlamıştım gerçekten :D

ama sonucuna değiyor.
  • atom karincanin torunu  (23.02.21 14:39:43)
Benim hekim bu işlemden önce Yakınlarda bir hastanede iğne yaptırmıştı ne işlem sırasında ne de sonrasında ağrı falan olmadı

  • all girls dream  (23.02.21 14:42:04)
hayır, belki kanal tedavisinden bile daha kolay.
sadece dikişli iken bir kaç gün yemek içme dikkat etmek gerekiyor.

  • nuisance  (23.02.21 14:42:24)
Fiyatlar ne civarda peki?

  • msb  (23.02.21 16:09:07)
2500 tl ile 1000 euro arasıda implant değişir. üstündeki porseleni de 600 tl ila 3000 tl arası değişir.

  • bir ileti paylastim  (23.02.21 16:11:57)
hayir diyenler olduguna gore kisisel bi durum demek ki.

3 tane yaptirdim. evet agrili oluyor. sonucta deriyi kesip, kemige delik acip vida takip, deriyi dikisle kapatiyorlar. ayni zamanda yuzum cenem su toplayip sismisti. ama 1 haftaya falan geciyor hepsi, yapildigina da degiyor. fakat agrisiz demek de cok dogru olmaz.
  • icim urperiyor  (23.02.21 20:06:15)
ağrısızolma şansı yok kemiği delip vida çakıyor ağrı kesin var ama değiyor

  • basond  (23.02.21 20:21:14)