[]

Covid için ne kadar antikor gerekiyor?

Merhaba, covid aşısı oluyoruz malum. Antikor testi yaptırıyoruz. Peki ne kadar antikor gerekiyor hastalıktan korunmak ve/veya kurtulmak içiN? Yani yüzde 10 antikor olunca da korunuyor musunuz? Yoksa biraz hafif mi atlatıyorsunuz? Mantık nasıl?
 
Bunu kimse bilmiyor. Antikor testlerinde çıkan sonuçların da ne ifade ettiği hakkında kimsenin fikri yok.


  • zoghurt  (23.02.21 15:06:35) 
geçen bir doktorla kounştum iki kere covid oldum dedi. en son olduğumda antikor testi yaptıdım baya bir yükseldi fakat aradan kısa bir süre sonra bir daha yaptırdım hemen düşmüştü dedi. eğer düşük olmasaydı aşı yaptırmayacaktım. (hiç geçirmeyenler vurulsun diye) o aşıyı vurulduktan sonra da antikor seviyesi ne kadar sürede yükseliyor, ne kadar süre koruyucu oluyor bilen yok. aşı oldunuz diye sakın ipleri gevşetmeyin.


  • draconas  (23.02.21 15:44:28) 
5 antikor gerekir ama çağırınca hemen gelecek dostunu yarı yolda bırakmayacak


  • gatherer  (25.02.21 22:55:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.