[]

kredi kartindan nakit cekmek

banka degil de bir finansal kurumun kredi karti var.
1- atmlerden para cekebilir miyim? gunluk limit ne kadar olur ortalama?
2- herhangi bir banka subesine gitsem cekebilir miyim? herhalde daha fazla olur cekebilecegim miktar
3- cekme ucreti mi var bir de faiz hemen islemeye mi basliyor nakit avans cekince?
4- atiyorum nakit avans limitim 10 bin lira ve ben bunun hepsini bir seferde veya 2-3 seferde cekmek istiyorum, hop hepsini kullanamazsin gibi bir durum olur mu?

 
3. sorunun cevabı sırasıyla evet ve evet... ama diğer soruların cevabı her banka için farklılık arz ediyor. Call center veya internet sitesine bakarsanız daha doğru cevap öğrenirsiniz.


  • koskoca kirpi  (23.02.21 22:28:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.