[]

Tıraş Makinesi (Sakal)

Selam

Hangi traş makinesini kullanıyorsunuz? 1-2 numara için gerektğinde sıfır da alabilen bir cihaz arıyorum. Bi ara remington kullanıyordum hala iyi midir onlar?


Teşekkürler

 
geçen de biri sormuştu.
www.braunshop.com.tr

  • hamsiii  (23.02.21 12:24:38) 
www.amazon.com

Philips Norelco Multigroom Series 7000. 7000 olması önemli, 3000 5000 serisinin şarjı daha az. 7000 serisinin şarjı çok uzun süre gidiyor.
  • gabe h coud  (23.02.21 13:29:10) 
benim sakallar çok sert olduğu için berber tipi bir makina aldım. çok memnunum. moser 1400-0050.


  • uuth  (23.02.21 13:55:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.