[]

Bir Böcek Türü

Mutfakta bu sıralar çok karşılaşıyorum. İstediğim kadar mutfak temizleyip öldüreyim. Sonunu getiremiyorum. Hep bir yerlerden çıkıyorlar. 1-2 sene evvel yoktu.
Rengi turunu/kırmızı karşımı. Kanatlı uçabiliyorlar da. Bu böceğin türü nedir? İnternette aramama rağmen bulamadım. Haberlere de çıkmıştı diye de hatırlıyorum. İlaçlama ile defedebilir miyim? 
foto yok ama kalorifer böceği olabilir mi?


  • elorelia  (23.02.21 11:17:35) 
@elorelia

yok o değil eminim.
  • dalessandro  (23.02.21 11:24:04) 
picture incect diye bir app var. fotoğrafını çekince sana hangi böcek olduğunu söylüyor.


  • silver apple  (23.02.21 11:37:03) 
Bakliyatları ve baharatları kontrol ettiniz mi? Böceklen iş olabilir.


  • suicides underground  (23.02.21 11:43:47) 
hamamböceği mi acaba? ben izmir'e taşınmadan önce bu mahlukatların bu kadar büyük olup bir de üstüne uçabileceğini bilmiyordum. binanın havalandırmasının ilaçlanması çözüm oluyor. ev için de yem alabilirsiniz. yemi yiyince yuvalarında ölüyorlar.

edit: foto koymak istemedim uçan hamamböceği yazınca çıkanlara benziyordur belki.
  • amugochi  (23.02.21 11:47:03 ~ 11:47:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.