rüyanızda hiç müzik sesi duydunuz mu?

geçen kırmızı oda'yı izliyorduk eşimle. kız rüyasını anlatıyordu, dans ediyormuş, küçükken gittiğim dans kursunda çalan şarkıda dans ediyordum gibi bir şey diyordu. o sırada ben de bugüne kadar hiçbir rüyamda müzikle alakalı bir şey duymadığımı farkettim. böyle bir şey başına gelen var mı? yani rüyasında müzik sesi duyan (dışardan gelen sesi demiyorum tabii ki rüyanın içinde).

tabii ki. olmayan besteler yaptığım bile olmuştur hatta asdfghjk

  • olutaklidi  (22.02.21 23:39:55)
rüyamda 2 saatlik konser izlemişliğim var. özellikle sevdiğim grubun konserlerine bol bol ziyarette bulunuyorum.

  • ludwig boltzmann  (22.02.21 23:47:11)
Düşündüm de.. Hiç duyduğumu hatırlamıyorum :) Ama normalde de fazla müzik dinleyen biri değilim, belki onunla alakalıdır.

  • superfluid  (22.02.21 23:55:05)
gerçekte hiç olmayan mükemmellikte parçalar hem de :)

  • Bluesque  (22.02.21 23:58:36)
18 gün bedelli askerlik yaparken bir rüyamın ark fonunda Do I Wanna Know çalıyordu.

Diğer rüyamda ise bir arkadaşımın nişanlısı Lykke Li'e benziyordu. Lan diyordum ne kadar da benziyor, sonra çat Lykke Li'nin şarkısını söyleme başlıyordu. Sanırım Deep End idi.
  • put it in your appropriate place  (23.02.21 00:02:56)
Ben de bastan sona muazzam bir Queen konseri gormustum bi kere ruyamda valla :D cok da guzeldi lan. :d

  • invictae  (23.02.21 00:23:39)
Sanırım ben de duymadım.

  • ruhen hastayim ben  (23.02.21 00:28:55)
duymmadım galiba, normalde de çok müzik dinlerim hatta müzik dinleyerek uyuduğum bile olur ama olmuyor

  • owaki  (23.02.21 09:58:04)
Ben de rüyamda beste yaptığımı görüyorum, uyanınca hatırlayıp kağıda dökmek istiyorum hatta.

  • epistemic_regress  (23.02.21 13:55:09)
evet duyuyorum. normalde hiç duymadıgım muzikleri de duyuyorum.

  • anna sun  (23.02.21 14:50:10)