Nadirkitap alisveris

Merhaba, nadirkitap’tan daha once hic alisveris yapmadim o yuzden birkac sorum olacakti.

Tam olarak hangi kitabi alacagimi bilmiyorum (konuyu biliyorum) ve kitap resimsizse almayacagim mesela ama sadece kapak resimlerini koymuslar ilana.

Saticiya mesaj atabiliyor muyuz?
Guvenilir mi, zamaninda geliyor mu? Satici yorumlarini goremedim de.

Onun disinda kitabi aldim ve begenmedim diyelim. Iade edebiliyor muyum? Normalde iade edebilmem lazim ama tam bilmiyorum. (Kargo parasi umrumda degil, o yansa da olur)
Bir de kaziklayip kaziklamadiklarini nasil anlayabilirim :D (bu biraz aptal bir soru oldu, farkindayim)
Tesekkurler .)

Normalde zaten kitap satan yerler telif hakları nedeniyle yırtık ve yanlış kitap gönderimi dışında iade kabul etmiyor.

  • Unde bach canim  (22.02.21 15:09:22)
Nadir kitap baya guvenilir bir site birkac kere kullandim daha once, sorun yasamadim. Baya oldu kullanmayali saticiya mesaj atma ozelligi var miydi hatirlamiyorum. Eger yoksa saticinin adini google'da ararip iletisim bilgilerini bulabilirsiniz belki

  • fakyoras  (22.02.21 15:29:25)
Satıcının adını Google’da aratıp telefonunu bulup aramıştım, çok yardımcı olmuslardi.

  • fever  (22.02.21 15:31:24)
mesaj atabiliyorsun.

yüzlerce kitap alışverişi yapmışımdır. kullandığım, bildiğim en güvenilir site.
  • lesmiserables  (22.02.21 17:07:31)
satış yapanlar sahaftır.. siteyi aracı gibi düşünebilirsin. aynı satıcıdan aldığınızda 75 tl veya 100 tl üzeri kargo ücreti olmuyor. evet satıcıya sor bölümünden mesaj atıp sorabilirsin. iade durumunu bilmiyorum zaten ikinci el olduğu için yapmazlar gibi.

  • jepa  (22.02.21 17:46:48)
güvenilir. çok alışveriş yaptım hepsi zamanında geldi. iade yok. mesaj atabiliyorsunuz.

yalnız mesajı hemen göremeyebiliyorlar, dönüş alamazsanız arayın. bir sahafa mesaj atmıştım, direkt bizi arayın mesajları düzenli göremiyoruz yazmışlardı. sonrasında başka satıcıları da aradım bulamadığım kitaplar için, gerçekten ilgilenip yardımcı oldular.
  • juliette  (22.02.21 17:53:15)