[]

içimizde avea ya da türktelekom gsm kullanan var mı?

vodafone'dan turkelekoma geçmek istiyorum da daha önceden turktelekom kullanırken konuşmalarım kesik kesik gidiyordu çoğu yerde çekmiyordu ben de vodafone'a geçtim memnundum da ancak sözleşme bugün bitiyor. zaten vodafone'a da "kısa" sayesinde geçmiştim sağolsun 1 sene çok güzel faydalandım tarifeden. şu an avea'da yeni prime 40 diye bi paket var.

bu paketi ya da avea/turktelekom kullanıcı varsa şikayetini söylerse çok memnun olurum.
şimdiden çok teşekkür ederim.

 
öncelikle avea dediğin şey zaten türk telekom oldu.

türk telekom kullanıyorum ve memnunum baya. 2 yıl oldu. önceden vodafone kullanıyordum çok kötüydü
  • jelly bear  (21.02.21 16:49:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.