yurtdisi sitelerden buyuk veya pahali urun siparis verilebiliyor mu?

atiyorum amazon usa'dan macbook yada mutfak robotu alsak. yada gonderen herhangi bir siteden. mumkun mu? evetse ne gibi riskleri olur?

alabilirsin. amazonsa hiç sıkıntı olmaz. vergiyi baştan alıyor zaten

  • jelly bear  (21.02.21 14:24:44)
Eskiden 1450euro gibi bir limiti vardi, hala oyleyse bu soylediklerin o sinirda degil. Buraya gonderiyor olmasi lazim, amazon en iyisi bu konuda cunku vergiyi onceden soyluyor

  • fakyoras  (21.02.21 14:35:12)
Risklerden biri garantisinin olmaması. Bozulduğunda cebinden ödersin. Apple'ın bazı ürünlerinde uluslararası garanti oluyor ama onun da belli kısıtları var. Örneğin ABD'de satılan bazı model iPhone'larda donanımsal farklılıklar olduğu için Apple Store Türkiye'de garanti kapsamına girmiyor.

  • himmet dayi  (21.02.21 14:56:14)