Dis beyazlıgı bir estetik kaygı mı sağlık problemi midir? Bıktım.

çay severim, kahve falan içmem. tatlı, tuzlu bile çok yemem ama dislerim sarı bir ölçüde. bu lanet disleri beyazlatma yapmadan beyazlatan bir dis macunu yok mu? dis etlerim de çok hassastır.

-tükürüğüm hafif kıvamlıdır.
-colgate klasik kullanıyorum
-çok fazla içerik olan colgate'ler dis etlerine zarar verir mi

Marvis in beyazlatıcı diş macunu benim dişlerime bayağı yaradı. Tadı ağır değil, fiyatı biraz tuzlu, ama çok uzun süre gidiyor.

  • Una mujer  (21.02.21 14:09:32)
dişindeki katmanı çizecek granül-kristal içeren herhangi bir diş macunu işe yarar
diş etlerin için soft-ekstra soft fırça kullan, ip kullan, bir yerden sonra güç kazanacak
herkesin diş minesi beyaz değil. yakın zamanda alakalı bi duyuru vardı, şunu paylaşmışlardı static.independent.co.uk www.youtube.com
  • esref  (21.02.21 14:47:57 ~ 14:48:08)
market macunuyla dişleriniz beyazlamaz.
opelesence falan kullanacaksınız.
bir de klinik tipi veya dişçi kontrolünde evde kullanılabilir beyazlatmadan neden kaçınıyorsunuz?
evde çözüm bir yere kadar olur.
  • rewlack  (21.02.21 19:43:55)