type c - type c kablo

Laptopun bağlı olduğu bir hub cihazım var, bununla çift monitör vs. kullanıyorum. Ancak içinden çıkan kablo 1m ve laptopun yerini değiştiremiyorum.

2m'lik type-c to type-c kablo aldım ama görüntü gelmedi. Type-c to type-c kablolarda data ayrımı olan kablolar var acaba böyle birşey mi gereklidir?
Şu kablo uyar mı? www.amazon.com.tr

Kullandığım Hub cihazı şu :support.lenovo.com

Hub ile gelen 1 metrelik kablo bu: Lenovo USB C Kablosu (03X7451)

kablonun icinde birden fazla kucuk kablo olur. bunlardan bazilari data aktarimi icin bazilari elektrik aktarimi icin kullaniliyor. senin aldigin kabloda muhtemelen ucuz olsun diye sadece guc aktarimi icin kullanilan kablolar baglanmis, data baglantilari yapilmamis o yuzden goruntu gelmiyor. standart olarka baglantilari yapilmis herhangi bir type-c yada thunderbolt kablosu isini gorur.

  • crucio  (21.02.21 01:39:48)
ilk aldığım kablo buydu, sanırım sadece şarj yaptığı için görüntü gelmedi

www.amazon.com.tr
  • Northern Mariner  (21.02.21 12:30:43)