[]

acun medya - dominik

dominik'teki çalışma koşulları hakkında bilgisi olan var mıdır? ispanyolca bilen kişi arıyorlarmış. farklı farklı iş pozisyonları vardır tabii ama herhangi birisi hakkında bilgisi olan varsa diye soruyorum.

bir kere facebook'ta çalışma koşullarının ağırlığından şikayet eden bir paylaşıma denk gelmiştim. bütün işler öyle midir acaba


 
İşler ağır kanka. Eskiden para iyiydi en azından. Şimdi o da cacık.


  • allah yazdiysa bozsun  (20.02.21 19:47:49) 
6 ay calisan bi arkadasim "denizi 3-4 kere gorduk" diyordu. Villa tarzi evlerde kalip haril haril is yetistiriyorlarmis. Gidecek bi yer olmadigi icin de surekli calisiyorlarmis. Zaten donup geri gelmis.

Ozetle; zor. Parasi da oyle cok ahim sahim degilmis.
  • brkylmz  (20.02.21 20:15:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.