Çok fazla hesaptan mail geliyor, mail alımını nasıl kesebilirim?

sb..

çok spamlayanlarıdan birkaç tanesini engelle rahatlar

  • papuayenigine02561  (20.02.21 16:26:09)
Ne tarz hesaplardan geliyor ?

Firmalardan gelen tanıtım mailleriyse mailin alt taraflarında abonelikten ayrıl diye bir yer bulunur, oradan iptal edebilirsin.

Eğer abonelikten ayrıl yoksa veya gerçek kişilerden geliyorsa mail adreslerini engelleyebilirsin.

Eğer spam mailse yine engellemekle çözülür ama spam mail atanlar tek adres kullanmaz, bir süre sonra başka adrese geçer. Onun çözümü kullandığın mail hizmetiyle ilgili ayarlanabilir.
  • ejderha kuyrugunun ucunda yanan ates  (20.02.21 16:27:32)
aklınıza gelebilecek tüm hesaplardan.. yemek sepeti, bankalar, faceook, twitter, watsons, mudo vs.. engelleme nereden yapılıyor acaba göremedim?

  • Nickbulamadım  (20.02.21 16:38:01)
her mailin sonunda abonelikten ayrıl tuşu olur, webden girersen görürsünüz hepsinii tek tek aboneliğe kapatacaksın

  • jelly bear  (20.02.21 17:01:49)
vatandas.iys.org.tr

Şuraya e-devlet ile giriş yapıp, mail adresinizi girip tüm firmaları vs. ekliyorsunuz.

Jigolo ilanları vs. engellemeleri de yaza doğru başlayacakmış.
  • aguen  (20.02.21 19:30:48)