Sağlam iddaacı aranıyor! Banko maçlar hakkında..

İddaa ve banko maçlar hakkında yardımcı olabilecek var mı? Yani bugün galatasaray kazanır mı kimi alanya 3 maçtır kazanıyor diye alanya yine alır diyor ama fatih terim 4 maç aynı takıma üst üste yenilmez diye tahmin ediyorum. Siz ne diyorsunuz?

Alanya - Galatasaray maçı için şöyle bir şey buldum:
tahminizm.com

İddaa hakkında ise çok bilgim yok ama banko maçlar hakkında yazınca bu tip şeyler çıkıyor :)
İddaa severler için bahsedilmiş olan bu yazı içerisinde İddaa ile ilgili birçok bilgiye yer verilmiştir. İddaaya yeni başlamış veya başlayacak olan kişiler de yazı içerisinde ekstra tüyolar bulabilecektir. İddaa genel olarak kısa yoldan para kazanma yollarından birisi olarak dikkat çekmektedir. Daha az yatırım ile daha yüksek para kazanmak isteyen kişiler ağırlıklı olarak yüksek oranlı kuponlar üzerinde oynama yapmaktadır. Yüksek oranlı kuponların içerisinde genel olarak sürpriz maç tahminleri yer almaktadır. Kişiler oldukça düşük bir ücret ile bu oranları yakalayarak önemli bir kazanç elde edebilmektedir. Bahisçiler genel olarak yüksek yatırım yaptığında ise tercihlerini banko maçlar üzerinde kullanmaktadır. Bankı maçlar garanti sonuçlar verebildiği gibi ekstra sürprizleri barındırmamaktadır. İddaa tahminleri ile birlikte birçok kullanıcı aktif olarak bu dünyanın içerisinde yer almaktadır.
İddaa Severler İçin Püf Noktaları
İddaa ile birlikte kazanç elde etmek isteyen kişiler genellikle sabırlı olmak durumundadır. Aktif olarak maçları izleyen kişiler ise canlı İddaa yoluyla bu durumu avantajlı bir duruma çevirebilmektedir. Birçok sayfa ve site de kullanıcılar için ücretsiz İddaa kuponları hizmeti vermektedir. Kişiler bu tüyolar ile birlikte kolaylıkla kazanç elde edebilmektedir. Aktif olarak tecrübesi olan kişiler bu tüyolardan direkt olarak faydalansa da birçok kişi de verilen tüyolar üzerinde değişiklik yapmaktadır. Daha tecrübeli olan kişiler de kendi tahminleri ile kazanç elde etmek istemektedir.
İddaa İçerisinde Yer Alan Terimler Nelerdir?
İddaa içerisinde bulunan birçok terim yer almaktadır. Bu terimleri öğrenmeniz daha çok kazanacak kuponlar hazırlayabilmenize yardımcı olabilecektir. Bu terimleri çeşitli kaynaklar ve İddaa bülteninden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. İddaa da kullanılan genel terimler şu şekilde olmaktadır.
•Maç sonucu
•Karşılıklı gol var
•İlk yarı maç sonucu
•Handikaplı maç sonucu
•Maç sonucu alt ya da üst
•İlk yarı alt ya da üst
•Toplam gol sayısı
•Çifte şans
Terimleri İddaa içerisinde yer alan terimler olmaktadır. İddaa oynamadan önce mutlaka bu terimleri öğrenmeniz gerekmektedir. Bu terimleri öğrenerek kazanma şansınızı arttıra bilirsiniz.
İddaa Bülteni Hakkında
Bahis yapmaya yeni başlayan kullanıcılar için pek çok yeni kavram bulunmaktadır. İddaa bülteni de online bahislere başlayan kullanıcıların hayatına giren yeni kavramlardan biri olarak gösterilmektedir. Günümüzde bültenler online sistemler üzerinden yayımlanmaktadır. Böylece bülten erişimleri sağlamak geçmişe kıyasla bir hayli kolaylaşmıştır. Peki, nedir bu bültenler? Bültenler, hangi maçlara ne oranlarda ve hangi türlerde bahis yapılabileceğini gösteren listeler ya da programlar olarak tanımlanabilmektedir.
Güncel İddaa Bülteni
Bilindiği üzere her hafta farklı karşılaşmalar yapılmaktadır. Bu da İddaa bültenlerinin kalıcı olmamasına yol açmaktadır. Resmi kurumlardan gelen açıklamalara binaen kaliteli bahis firmalarının bültenlerini anında güncelledikleri bilinmektedir. Bülten güncellemeleri ise herhangi bir istisna yaşanmaması halinde haftanın iki günü yapılmaktadır. Güncellemelerden sonra eski bültenlerin işlevlerini yitirdikleri bilinmektedir. Takımların maç öncesi değişimleri de bültenlerde yer alan rakamların güncellenmesine yol açabilmektedir. Bu neden yüzünden bültenlerin devamlı şekilde kontrol edilmesi önemlidir.
İddaa Bülteninde Rakamlar
Güncel İddaa bültenine bakıldığında içerisinde pek çok rakam olduğu görülmektedir. Rakamlar maçlar için belirlenmiş olan oranları göstermektedir. Bilindiği üzere artık bahisler sadece ilk yarı sonucu ya da maç sonucuna göre yapılmamaktadır. İsteyen bahis severler maçta kullanılan taç sayısına bile bahis oynayabilmektedir. Bu neden yüzünden bültenlerde yer alan rakamların sayısında artış gözlemlenmektedir. Bültenlerin okunması için en tepede yer alan kısaltmalardan faydalanarak işlem görülmesi mümkündür.

Saygılar.
  • jerd  (20.02.21 13:40:00)