[]

aşırı eski ve adaptörsüz laptoptan dosyaya erişim sorunsalı

çok eski, bol virüslü bir laptop var. 15 senelik. adaptörü de kaybolmuş, pili zaten sıfırlanmıştı.
içinde itunes'tan aktardığım ses dosyalarım vardı. onları alıp başka yere aktarmak istiyorum.
yazıcıoğluna falan gitsem, uygun bi adaptörle çalıştıramazlar mı? :/ yarım saatte alsam hepsini.

özetle;
ne yapayım?

 
yazicioglunda kesin bulurlar adaptorunu ama "yarim saat kullanim geri verim" diyince tamam demezler sanirim. satin almani isterler. ucuzdur ama muhtemelen. birkac farkli yere sorun.


  • fakyoras  (20.02.21 12:50:58) 
diski sök, hdd kutusu al, onunla bağla.


  • sutlu nescafe  (20.02.21 12:53:37) 
sutlu nescafe +1, alternatif olarak masaüstü bir bilgisayar varsa ona ikinci disk olarak da bağlayabilirsin.


  • sealth  (20.02.21 12:58:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.