[]

İphone 6s güncelleme ve batarya

1- telefonu ilk değişimden aldığımdam beri ios12 yi güncellemedim. Pil sağlığı %78 oldu. Güncellesem daha beter hale mi döner telefon? Açıkçası eski model olduğu için eksikliğini hissedeceğim bir güncellemede olmadı. İhtiyaç var mı?

2- batarya bayağı kötü seviyede şu an. Bunun yerine batarya parasına 20.000 mAh powerbank mi alsam? Uzun vadede daha mantıklı sanki.


 
bataryasını değiştir, düşünme. 150 tlye al bi deji batarya.


  • jelly bear  (20.02.21 00:05:07) 
6s için deji +1


  • scudman1  (20.02.21 00:44:04) 
deji aldım rahatladım tavsiye ederim. pili bitecek diye telefonu kullanmıyormuşum meğer :)


  • delidir yakalayin  (20.02.21 00:54:20) 
Apple değil ama farklı bir marka için mart 2019'da Deji marka batarya aldım. Henüz aa biraz daha az gidiyo sanki daha mı sık takıyorum şarja dedirtmeye başladı.

Ne kadar gittiğine dair data kalsın bu da.
  • hedep  (20.02.21 00:59:26 ~ 00:59:44) 
Dejenin omru 3 bilemedin 4 ay. Sonra hizla eski performansa donuyor telefon. İsinmasida cabasi.

6sten bildirdim.
  • thesomberlain  (20.02.21 13:34:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.