Çok komik bir mülakat

Aslında yeni iş degistirdim ama bu iş görüşmesi için önceden söz verdim diye görüştüm.

Görüşmeye 5 tane takım lideri katıldı. 1 tanesi tam 45 dk boyunca konuşup diğerlerine söz hakki tanımadı. En son bir tanesi isyan etti biraz da biz soralım diye ama adam dinlemedi hep kendi konuştu. Ben de şarjım az kaldı uzayacağını tahmin etmemiştim dedim. Konuşamayan bir tanesi "biz de tahmin etmedik" dedi sdgbnfs. Ve herkes bir anda çok konuşan kişiye trip atmaya başladı laf soktular. Bir tanesi "ben çıkıyorum ya" diyip çıktı. Çok komikti. Diğerleri de görüşmek üzere x hanım dediler bana direk kapadılar.

Görüştüğüm yer 14bin kişi çalıştıran devlet istirakli çok bilindik bir kurum.

Sonuç ne olacak şimdi herkes trip atıp kapattı görüşmeyi. Biz çok konuşan adamla kalakaldik. O da hadi görüşürüz dedi kapadi en son açıklama yapmadan :D ahaha

Of bu kesin bizim şirket ya :D Sektör ne hocam?

  • bisorumolacaktı  (19.02.21 18:12:40)
@birsorumolacakti şirket yazılım şirketi değil ama ben yazılım ekibi ile görüştüm.

  • arıkuşu  (19.02.21 18:19:55)
Tamam bizimki de öyle :D şirketin sektörünü sormuştum?

  • bisorumolacaktı  (19.02.21 19:27:15)
Ahahaha keske kayit alsaymissin hocam. Baya rezil bi durum.

  • brkylmz  (19.02.21 20:37:35)
bence şirketle görüşmediniz siz :)
geri arayın bilgi isteyin ik dan

  • erty_ksk  (19.02.21 21:12:25)
Banka

  • Bostan  (19.02.21 21:43:46)