[]

Hoodie'nin altına bir şey giyilir mi? Yoksa sadece o mu giyilir?

Merhabalar

Altına ince bir t-shirt ile mi giyiliyor yoksa tek olarak mı giyiliyor bu tarz şeyler?


 
ben her seyin altina tisort giyiyorum, hoodie dahil.


  • lemmiwinks  (19.02.21 17:57:19) 
@lemmiwinks'i görüyor ve arttırıyorum: her şeyin altına askılı body ve tişört giyiyorum. Her daim üşüdüğüm için tek çözüm bu.


  • peki madem  (19.02.21 18:23:50) 
Tişört giyer sicaklarsam tişörtle gezerim çıkarıp.


  • westblack  (19.02.21 19:25:12) 
Westblack +1

Yaz kis terledigim icin lahana gibi kat kat soyundugum cok olur.
  • invictae  (20.02.21 01:11:05) 
ben sadece onu giyiyorum. ancak hava buz gibiyse icine tisort giyerim.

atlet vs hic giymem.
  • batlegolas  (20.02.21 03:29:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.