[]

İzmir Kiralık Eşyalı Daire / Birkaç Ay Süre İle

Merhaba

Nisan ayı civarı gelip en az 2 ay en fazla birkaç ay (7-8 +) kiralayabileceğim eşyalı bir daire arıyorum. Kiralama süresini net veremiyorum çünkü yolcu gemilerinde çalışıyorum ve işimin durumuna göre ne zaman gideceğimi kestiremiyorum. Banyo / Yatak Odası / Amerikan Mutfaklı Salon şeklinde ufak ama kullanışlı bir daire işimi görür. Bavulumu alıp girebileceğim düzenli, rahat bir yer arıyorum. Şehrin herhangi bir konumu olabilir, tercihen şehir dışına doğru bir yer bakıyorum.


 
yeni girne medical parkın orda yelken residance var oraya bakabilirsin. kısa süreli ve eşyalı daire kiralıyorlar. ulaşamazsan yeşillendir ilgili kişiye ulaşıp almaya çalışayım numarasını. bi fiyat sor sen bir de biz soralım uygun fiyata verebilirler belki tanıdık diye. kayınblader orda kalıyor.


  • erty_ksk  (19.02.21 14:26:01) 
Bana komşu gel
www.sahibinden.com

  • etna  (20.02.21 07:19:11) 
@erty_ksk
Yanıt ve yardım teklifiniz için teşekkür ederim. Çay teklifim sizin için de geçerli :)

@etna
Teşekkür ederim, komşu olamasak bile bir çay içeriz kısmetse :)
  • burka  (25.02.21 10:51:10 ~ 10:51:25) 
Bu tip evler genelde ogrenci muhitlerinde yada yazlik muhitlerde olur.Ben olsam Bornova'ya bakardim.


  • turkuaz  (25.02.21 11:56:08) 
@Turkuaz

Urla'da tam da aklıma yatan bir yer buldum, orası ile iletişime geçeceğim.
  • burka  (25.02.21 13:54:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.