turkcealtyazi.org

bu siteye ne olmuş ya, doğru düzgün altyazı bile yok artık. eskinin efsanesi idi. epeydir torrent zanaatına uzaktım, şimdi şaşırdım bu haline.

şimdilerin gençleri, altyazıları nereden indiriyorsunuz? altyazi.org bizim zamanımızda çökmüştü zaten. ne kaldı? nereden indiriyorsunuz özellikle ingilizce olmayan yapımlar için?

asıl efsane divxplanet, yeni adıyla planetdp idi. geçen baktım kapanmış. ona daha çok üzüldüm.

artık insanlar daha tembel ve daha aptal. torrent vs. bilmiyor kimse, bilse de uğraşmak istemiyor. online platformlar ve korsan film/dizi siteleri yeterli geliyor anladığım kadarıyla. kimse sinefil de değil zaten, daha pop yapımlar izliyorlar. onlara sunulan şeyleri konuşup onların hype'ı ile yaşıyorlar.

ben halen amazon prime ve netflix'te olmayan içerikleri torretliyorum. ingilizce altyazıyla izliyorum +1
  • sir gawain  (19.02.21 10:41:49 ~ 10:45:44)
turkcealtyazi amatoru eglendirir inanılmaz kötü bir yapısı var. arakladığı altyazıları sahiplenir falan garip kafaları vardı.
ortaklarından birinin attığı kazık sonrası divxplanet bayağı bir yalpaladı ama halen planetdp.org olarak.
buralardan genelde bein ile blutv altyazı sildiriyor onları da subscene den buluyorum arayüzü inanılmaz kötü olsa da.
  • Efoody  (19.02.21 11:09:37)
opensubtitles.org vardı sanırım oradan çekiyorum diye hatırlıyorum. ben de netflix ve prime 'de olmayanlar için torrent çekiyorum ama bulamıyorum bazen gerçekten de.

  • roket adam  (19.02.21 11:40:21 ~ 11:40:42)