Protein tozu ile beslenme hk

Günaydın sevgili duyurucular. Ofisteki bir grup arkadaş beraber diyete başladılar. İçlerinden birisi de akşam öğünü olarak protein tozu satmış bunlara. Akşam çıkmadan bir ölçek tozu içip gidiyorlar. Normalde spor sonrası kullanıldığını biliyordum. Öğün yetime protein tozu kullanılabilir mi bir avantaj/dezavantajı olabilir mi acaba

üzerinde beslenme amacıyla kullanılamaz yazıyor bazılarında bendeki

  • ShadowOfMoon  (19.02.21 09:15:45)
bir ömür protein tozu ile yaşama gibi şeyler yapmayacaklarsa günlük alacakları 30 gr wheyden bir şey olmaz. arsenik içmiyorlar.

  • Efoody  (19.02.21 10:24:54)
Bir zararı olmaz. Ha bana göre mantıklı değil sonuçta onun da bir kalorisi var ve onun yerine 100-200gr tavuk göğsü yiyip tok hissetmeyi tercih ederim. Ama bir zarari falan olmaz.

Tek sorun surdurulebilir degil ve surdurulemeyen diyete ben karsiyim biraz.
  • logisticsmanager  (19.02.21 13:11:16)