[]

Alkışarla Yaşıyorum içeriklerine ulaşmak artık imkansız değil mi?

Merhabalar,

Hani bir yol vardır ulaşmanın belki, umut fakirin ekmeği..


 
ya ben de bununla ilgili başlık açmayı düşünüyordum uzun zamandır. ben bu siteyi ciddi ciddi özlüyorum ya. en çok da yorumları özlüyorum. keşke site geri gelse olduğu gibi.


  • nothing in my way  (19.02.21 00:29:54) 
keşke belli bir tarihten öncesi geri gelse gerçekten. çünkü son zamanlarda kalitesiz erotik sitelere dönmüştü. komik de değildi.

waybackmachine'de binlerce snapshot'u var.
videolara erişmek mümkün olmayabilir ama bir çok yorum vs erişilebiliniyor.
web.archive.org
  • biseysorcaktim  (19.02.21 00:53:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.