yurtiçi kargo şubeden teslim alma

Yurtdışındayım, birkaç güne döneceğim, ben gelene kadar ancak teslim edilir diye bir hafta öncesinden sipariş vermiştim Hepsiburada’dan.

Siparişim, zamanından önce kargoya verilmiş ve gelmiş şu an, teslim edilemedi yazıyor statüsünde.
Sanıyorum o kargo şubede 3 gün daha bekleyip sonra geri dönecek.

Babam kargomu benim yerime şubeden teslim alabilir mi? (Kargo takip no’mu ve TC kimlik no’mu verip)

Şubedeki görevlinin kötü gününe denk gelmezse %99.99 alır. Soyadınız aynıysa direkt alır zaten hiç kıllatmazlar.

  • kalifiye balta sapi  (18.02.21 21:43:42)
valla yurtiçi kargoyu ben çözemedim, bir gün illa kimlik diye tutturuyolar, bir gün yok kimlik istemeyiz illa kod gelcek telefona o kod olmadan olmaz diye tutturuyolar.

babanız şubeye vardığında sizinle de telefonla konuşursa kod geldiği gibi iletirseniz bi sıkıntı çıkmaz.
  • killerbee  (18.02.21 22:00:41)
Kargo kodu geliyor temassız teslim için o kodla rahatça alabilir.

  • olaylar olaylar  (18.02.21 22:21:46)