[]

clubhouse'da arkadaş sohbetine de katılıyor muyuz ya?

çok çevrem yok ama bir arkadaşım nerdeyse her akşam yayın açıyor ve 6-7 arkadaş konuşuyorlar. içlerinde max 2 kişiyi daha tanıyorum. konuşulan konular bazen ciddi ve dikkat çekici şeylerken bazen de "haftasonu dinlenmesi" gibi şeyler falan.

anlamadığım, bu tip sohbetlere katılıyor muyuz noluyor? şu anda da bir etkinlik var ingiltere'ye göç üzerine 5 kişiler. katılmayı da istiyorum da şimdi girer girmez "aa hoşgeldin avatar" falan derlerse çekinir kaçarım.

ek olarak bu etkinlikler özel şeyler mi yoksa herkes gelsin diye mi? bana mikrofon uzatmalarından çekiniyorum kısaca.

 
Katil tabi ya durdugun hata


  • her giriste sifresini unutan adam  (18.02.21 22:05:55) 
Katıl katıl.. Rahatsız olurlarsa susarlar zaten


  • lcha  (19.02.21 10:04:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.