[]

Kasaplardaki pişik kokoreçler

Asortik kasaplarda oluyor ya şimdi önceden pişmiş kokoreçleri vakumluyorlar sarıyorlar evde tabada mangalda vs pişirip yiyorusnuz. Denedinşz mi hiç? Pişirsek öyle ev kokar da hanımdan papara yer miyim acaba?
 
Kokoreçsever birisi olarak yapmayın derim. Hanımla papaz olduğunuza değecek bir lezzet çıkmıyor tavada, alıp mangalda yaparım derseniz olur.


  • synax  (18.02.21 20:49:13) 
Denedim. Kokuyor :) ev içinde uğraşmayın, dışarıda bile uğraşmayın bence


  • kisa  (18.02.21 20:50:46) 
çiğ halini biraz dağıtıp koklayınca bildiğin bok kokuyor.
direk bok yemek istiyoruz sanki ama söyleyemiyoruz, lafı dolandırıp bağırsak yiyormuşuz gibi geliyor bana :)

  • walter white kilikli  (19.02.21 00:13:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.