[]

selfie kamerası en kaliteli android telefon

kıymetli gönül dostları.

öncelikle soru başlıkta... dxomark gibi çeşitli sitelerden ve bilindik youtube kanalları gibi alternatiflerden bakıyorum devamlı da kullanıcılar olarak kalburüstü bir topluluğun yani sizlerin görüşleri benim için çok önemli.

p.s.(1): fiyat/kalite olarak değil de fiyat değişkeninden bağımsız olarak soruyorum soruyu.

p.s.(2): sorum apple ürünlerini kapsamamaktadır (muhtemelen 12 pro max en iyisi bile olabilir ama...)

p.s.(3): i love you.

 
türkiyede ne yazıkki resmi olarak yok. asus tr pazarından çekildi. ama bulabilirsen zenfone 7 pro


  • konetsu  (17.02.21 12:19:07 ~ 12:19:35) 
@konetsu garanti kısmı önemli değil. teknosa'ya vatan'a ya da mediamarkt'a %20-30 garanti bedeli vermenin mantıklı olduğunu düşünmüyorum zaten. garantisiz almayı düşünüyorum. en büyük kriterim kamera performansı. zenfone 7 pro'yu araştırayım hemen. çok sağ olun.


  • istanbul beyefendisi  (17.02.21 12:27:13) 
en büyük özelliği flip camera zaten. ana kamera ile çekiyor selfieleri de. ben de ihtiyacım olsa şuan bu telefonu alırdım ekranda hole-punch notch vs olmadığı için. beni gıcık ediyor ekrandaki o kamera için ayrılan boşluklar, kalın çerçeveyi bile tercih ederim. ama hem trde asus tarafından getirilmediğinden hem de şimdiki telefonumun snapdragon 835 işlemcisi hala yettiğinden bütçeyi zorlayıp almadım.


  • konetsu  (17.02.21 13:29:26) 
android telefonlarda en iyi kameraya sahip telefon google'ın pixel serisi telefonlarıdır. sahibinden.com da ithal olarak getirip satan telefoncularda bulabilirsiniz.


  • nahtoderfahrung  (17.02.21 14:17:05 ~ 14:17:49) 
nahtoderfahrung en iyi kamera yazılımı denebilir belki ama en iyi kamera değil. gcam portu kurabilirsin diğerlerine de. pixellerden daha iyi sonuç alabileceğin modeller var.


  • konetsu  (17.02.21 15:00:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.