[]

Iwatch alınır mı?

Merhabalar,

Uzun süredir aklımda, kendime hediye olarak iwatch SE alıyım istiyorum ama o paraya burberry saat veya altın bir takı da alabilirim diyorum. Özel sektörde çalıştığımdan çoğu kişinin kolunda da görüyorum o yüzden de hevesleniyorum aslında sizce alsam mı?

Ömrü ne kadar olur, kaç yıl takabilirim acaba?

Teşekkürler.

 
2 seneden sonra performans düşer gibi geliyor


  • gazozailacatmauzmani  (16.02.21 23:21:47) 
(bkz: apple watch/@roket adam)

eğer spor yapmıyorsan gereksiz bir cihaz + ömrü 3-4 sene kadar, zira bir yerden sonra ekranı falan çiziliyor, modeli eskiyor.
  • roket adam  (16.02.21 23:47:15) 
Hayatımda aldığım en güzel hediyedir kendisi.

Sen de 'Hediye' diyosun zaten.

Hediye ihtiyaca binaen alınmaz ki. Performansına da bakılmaz. O an yüzünde bir gülücük olacak mı? Ona bakacaksın. Ve inan olacak. Şımart kendini Dostum.

Al bence.
  • Mirket  (17.02.21 00:06:53) 
Apple watch alinacak en guzel ürünlerden biridir. Kordon degisimi sayesinde zevkinize göre tasarlayabiliyorsunuz. Tüm bildirimleri saat üzerinden gördügünüz icin, telefonu gereksiz yere cikarmiyorsunuz. App destegide cabasi...

Bende büyük gshock saatleri cok begeniyorum ama malesef apple watch in rahatligindan da vaz gecemiyorum.
  • VIPCH  (17.02.21 10:51:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.