Türkiye astronomik maaş

Türkiye'de duyduğunuz en astronomik maaş neydi? Pozisyon bilgisi de yazabilirsiniz. Ek gelirleri değil de maaş olarak soruyorum. Yurtdışından örnekleri de kur farkından dolayı eliyoruz.

Bir çok alanda faaliyet gösteren bir holdingte genel müdür yardımcısı- 75 Bin TL
23 yıldır aynı yerde çalışıyor.

fatih terimin maaşı olaydı bi ara

  • efruz  (16.02.21 22:26:18)
Aylık 100 bin TL alan bir kaç müdür tanıyorum, özel sektörde üst seviye pozisyonlar için o maaşlar çok anormal değil. Astronomik dediğin çok başka bir olay zaten. Fatih Terim mesela denildiği gibi yıllık 3,5 milyon euro aldığı söyleniyordu milli takımdan.

Ha bir de malum kişi var tüm ülke ona çalışıyor, herhalde en astronomik gelir ondadır :)
  • zikardo  (16.02.21 22:33:06)
Orta sinif global sirket, emea vp, 1.5 sene önce 100 bin aliyordu İzmir'de.

  • logisticsmanager  (16.02.21 22:57:25)
2017 yılında ünlü bir giyim markasının CFO’su o zaman 110 bin gibi bir rakam alıyordu

  • esinikaybetmiscorap.  (16.02.21 23:08:38)
bi ara eski tcell ceosu süreyya cilivin primini boş çek olarak aldığını efsanesi vardı.

  • nuisance  (16.02.21 23:11:00)
geçen sene bir bankanın ödeme sistemleri (kredi kartı, çek, online ödemeler vs her şey) şirketinin genel müdür asistanına 100bin var mıdır bu adamın maaşı demiştim ve gülmüştü.

ben 10 bine tavım aynı iş için.
  • d e j i n  (16.02.21 23:42:15)
yönetici değil individual contributor olarak tanıdığım en yüksek alan 10 bin - primlerle 15 bin euro civarları var. bir siber güvenlik firmasının türkiye'deki teknik danışmanları.

yönetici dedin mi paketler çok değişiyor.
  • roket adam  (16.02.21 23:48:22)
kanlı canlı gördüğüm en yüksek olamn, özel hastanede genel cerrah organ transplantasyonu yapıyor. asistanı 1 milyon tl yi bulduğu aylar oluyor demişti.

  • sumuklu asilzade  (17.02.21 00:24:37)
gozumle gordugum 70000 tl civarıydı sanırım global ilaç firmasının tr iştirakinin genel müdürü

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (17.02.21 00:33:25)
105.000 ama ikramiye vardı.
Maaşla bir şey olmaz tabi. Bu adamlardan günlük milyon TL hacimli borsa forex yapanlar vardı. Paradan para kazanmak asıl mesele.

  • zoghurt  (17.02.21 00:50:07)
2011 yılında babamı ameliyat eden prof genel cerrah sadece bizim ameliyattan 80k almıştı. Maaşı nedir düşünemiyorum bile.

  • suicides underground  (17.02.21 10:05:04)
Banka hazinesi müdürünün yıllık net 1m aldığını kendim bizzat biliyorum (primler dahil)

  • silverleaf  (17.02.21 10:10:08)
Hatta birkaç tane yazayım:

Ankara'da bir hastaneler zincirinin (?) mali işler direktörü 3 sene önce 25 bin netti.
Telco'da müdürler ortalama 16-25 bin arasında alır primsiz. Direktörler 38-48 bin arası.
Bankalarda müdür maaşları değişken, ortalama 18-25 bin arası.
  • silverleaf  (17.02.21 10:12:53)
Maaşlarda genelde şirketten ziyade sektörler daha ön plana çıkıyor diyebilir miyiz.

Belli sektörlerde maaşlar diğer sektörde aynı işi yapan kişiden çok daha fazla alıyor.
  • liberal  (17.02.21 10:18:12)