[]

erkek için cilt bakımı

yüzümü yıkayabileceğim bir sabun ve mümkünse siyah noktalara iyi gelen çözümler önerebilir misiniz?
 
cilt tipine göre, cok yağlı ise bunu kullanabilirsin : www.gratis.com

bende bundan var, gayet yeterli:
www.hepsiburada.com
  • elvan abeyiylegezse  (15.02.21 23:22:44) 
Yüzünüzü sabunla yıkamayın, ya şampuan ya da yüz yıkama jelleri kullanın.


  • Unde bach canim  (16.02.21 00:29:27) 
moos


  • ateistanbul  (16.02.21 01:46:23) 
Aşağıdaki ikiliyi kullanıyorum, tavsiye ederim.

www.trendyol.com


www.miniso.com.tr
  • PoscheN  (16.02.21 08:20:02) 
Karbon/kömür ürünlerine bakın. Bu maskeyi eşim kullanıp çok memnun kalmıştı
www.loccitane.com.trındırıcı-kömür-maskesi,45,2,4937,1531815.htm#descriptionSection
Günlük olarak jelle yıkayın, jel ve maske sonrası gözenek küçülten tonik ile silin yüzünüzü ki temizlendikten sonra yavaş yavaş küçülmeye başlasınlar.
  • Aydan Dustum  (16.02.21 15:04:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.