kısa converse vs. uzun converse

converse alacağım. fakat uzun mu kısa mı alayım bilemedim. genel de kot, kargo pantolon, bazen bermuda şort falan giyerim. aslında uzun istiyorum ama;

yaz aylarında uzun converse giyilir mi? rahatsız eder mi? ve hiç gözlem yapmadım; giyenler var mı?

ha bir de ucuza satan yerler var mıdır? yoksa heryerde fiyatları standart mı?

erkeğim.

real de, metro da felan düz renk bazı modeller ucuza satılabiliyor. şortla felan bence uzun gitmez, kısa candır. kısa alın kısa.

  • zozjotejmnk  (21.05.10 13:42:13)
uzun converse asla rahatsız etmez. aslında gayette şıktır.
ama erkeğe kısa daha iyi duruyor bence de...

  • thebitterend  (21.05.10 13:48:50)
kısa al giyerkende daha rahat bana göre.
zozjotejmnk e katılıyorm metroya bak.

  • enter saltman benim  (21.05.10 14:21:17)
uzun converse kot pantolon altına falan güzel oluyor ancak bermuda şort ile bir fiyasko. ben yazın giymek zorunda kaldım bi kaç gün vallaha bir daha giymedim. kısa candır hem şort ile de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

  • raikkonen  (21.05.10 14:58:49)
kisa alin bence de, uzun pantolonun altina da giyilir kisanin da.

  • mamu  (21.05.10 15:27:15)
kısa.

  • miss antartika  (21.05.10 20:01:20)
bence kısa al hatta beyaz kısa gayet bej rengi bermudalarda hoş duruyor kot eşofman herşeye gidiyor

  • tatarcan  (21.05.10 21:15:25)