[]

Şarjlı Diş Fırçası Önerisi

Normalde hiç aklımda yokken ansızın bir arkadaşım çok övdü o yüzden bazı temel sorular sormak istiyorum.

Gerçekten almaya değer mi? Kablolu kulaklıktan bluetooth kulaklığa geçmek kadar konfor sağlıyor mu mesela?

80 liraya da var 1000 liraya da. Neye göre seçeceğiz? Fiyat farkı kadar büyük kullanım deneyimi farkı var mı?

Hap bilgi şeklinde karar vermeme ve seçim yapmama yardımcı olursanız sevinirim.

 
1) Değer. Plağı elle fırçaladığından daha iyi alıyor.
2) Bu yeterli. www.hepsiburada.com

  • boray eris  (15.02.21 15:17:03) 
Bluetooth'lusu, uc boyutlusu, soylesi boylesi filan var. ozellikler eklendikce fiyat artiyor. Normal dis fircasindan daha iyi temizliyor ama bastirmamaya dikkat edin, dis minesine zarar veriyormus cok bastirinca.

Oral-b'nin pilli olmayan en ucuz modeli (cross action'di sanirim) guzel gayet.
  • fakyoras  (15.02.21 15:20:47) 
şundan kullanıyorum ben de, gerçekten işe yarıyor. şunun daha üstü bir model almana gerek yok, 3d olsun yeter. bu ikili paket, teklisi de var: www.amazon.com.tr


  • roket adam  (15.02.21 15:30:19) 
Ben geçen sene aldım, 300-400 lira falandı sanırım fiyatı. Acı gibi değil de aşırı bir rahatsızlık hissi verdi fırçalarken, o yüzden kullanmayı bıraktım. Hiç diş taşı / plak vs. gibi bir sorunum olmadığı için o konuda bir fark yaratıp yaratmadığını da bilemiyorum. Yani totalde benim için konfor artırmadı, azalttı. Yatıyo şimdi evde.


  • plutongezegendegilmi  (15.02.21 15:43:51) 
değer. oral b teknolojisi biraz eskidi. şu an son teknoloji sonicare.

www.amazon.com.tr

190 tl falandı bikaç gün önce bu.
  • ehti  (15.02.21 16:04:08) 
Ben de yakınlarda oral b’nin elektirkli başlangıç modelini aldım gayet memnunum. Normal fırçayla fırçalamak bunun verdiğini temizlik hissinin yanına yaklaşamaz, bu yüzden artık vazgeçilmezim olacak gibi duruyor.


  • i think therefore i am  (15.02.21 17:19:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.