Son zamanlarda yakınınız corona oldu mu?

2 aydır ne aile ne çevreden kimseden corona olduk lafını duymuyorum. sizdede durumlar aynı mı?

arkadaşım ve ailesi oldu hatta ben de temaslı oldum ama negatif çıktı.

umarım kimse olmaz.
  • jelly bear  (14.02.21 18:35:32 ~ 18:35:52)
Benim bu zamana kadar hiç bir tanıdığım korona olmadı. Arkadaşlarımın akrabalırını falan duydum sadece ama iki üç aydır onlarda da yok.

  • cometome  (14.02.21 18:35:42)
Oldu geçti ocakta

  • kisa  (14.02.21 18:36:57)
bizim akrabalardan olmayan yok neredeyse. sadece annem, kız kardeşim ve erkek kardeşim olmadı. olduysalar da haberleri yoktu. onun dışında babam, halalarım, kuzenlerim, annemin dayıları vs. hepsi geçirdi. bir yakınımızı kaybettik. kendi çevrem için konuşacak olursam bizde tam aksine son zamanlarda çok artmaya başladı, eskiden pek duymazdık.

  • der meister  (14.02.21 18:38:13)
Bizim ailede benim dışımda olan olmadı :D Benimki de kaçınılmazdı zaten pandemi hastanesinde ve covid’in ilk zamanlarında. 2-3 ay öncesine kadar birkaç kişi duymuştum çevremde ama hep evde atlattılar. Sadece en yakın arkadaşımın babası hastanede yatarak çok kötü geçirdi ama o da atlattı sonuçta. Son 2-3 aydır tanıdığım kimsede duymadım.

  • ms brownstone  (14.02.21 18:47:48)
aile dostumuz 2-3 kişi oldu. bi tanesinin kalbinden sıkıntısı vardı. hafif atlattı.

  • false pretension  (14.02.21 18:59:32 ~ 18:59:44)
dün itibariyle tescilli covid19 hastasıyım.

çevremde de bir arkadaşım, eşi ve annesiyle yakalandı.

eşime yapılan test negatif çıktı şükür. bir kaç güne tekrar yapılacağı söylendi.
  • sylr  (14.02.21 19:13:54)
kuzenim ve dayimin esi.
diger bir kuzenim.

1. dereceden bunlar.
  • camussar  (14.02.21 20:13:19)
Ben oldum bu sayılıyor mu?

  • pudra  (14.02.21 21:30:19)
Kuzenim olsu. 15 gün yoğun bakımda entübe kaldı. Aradan 1 ay geçti hala nefes alamıyor evde yatıyor. Kronik hastalığı ve sigara kullanımı yok. 35 yaşında erkek

  • suicides underground  (15.02.21 08:19:29)
yakın arkadaşım ve ailesi oldu. bir diğer yakın arkadaşımın babannesi öldü. onun dışında kendi ailemden pek duymadım.

  • wild honey suckle  (15.02.21 09:43:04)