hastanedeki memurlar içinden konuşmuyor mu?

Ağızlarında 2 maske ve arada cam var. Mıymıy konuşuyorlar sanki. Size de öyle gelmiyor mu?

konuşmaktan bıkmışlardır.

bunu da dert edinmek, ne bileyim.
  • NightBringer  (14.02.21 10:32:09)
Adliyede de hastanede de öyle.
Dert ediyoruz çünkü 5 kere tekrarlatmak zorunda kalıyoruz @nightbringer

  • megalomaniac  (14.02.21 10:35:24)
Dert etmemin sebebi ne dedigini anlamamam.

  • gelmeistemem  (14.02.21 10:51:24)
Evet öyleler. Hatta iş yapmaktan da imtina ediyor bir çoğu. Sanki zorla oturtuyorlarmış gibi.

Tekrar ettirin, yapacak bir şey yok.
  • chicha_v2  (14.02.21 11:34:20)
zaten mıy mıy konuşuyorlardı, maske, cam ve mesafe ile iyice anlaşılmaz oldular.

@NightBringer kusura bakma dert ediyoruz, çünkü normalde bile sorduğun soruya lütfedip de zar zor ve mıy mıy cevap verenler, şimdi bir de duyulup anlaşılmadıkları halde "anlamadım, tekrar eder misiniz" dendiğinde azalıyor ve tersliyorlar.
  • halanne  (14.02.21 12:58:50)
azarlıyorlarsa siz de azarlayın. kendilerine işlerinin bu olduğunu hatırlatın. ama olayı orada bırakın aklınızdan uçsun gitsin. çünkü bu memlekette bunlara taktığımız için erkenden yaşlanıyoruz ama memleket bu işte. dert edinince biz zarar görüyoruz orada mıy mıy konuşanın umrunda olmuyor.

  • NightBringer  (14.02.21 16:05:59)
onun için kpss kastı. oraya oturacak ve çalışmayacak.

  • OrangeYellow  (14.02.21 16:11:27)
ayrıca dış aramaya açık olan yanıbaşlarındaki o telefonu asla açmazlar, çünkü sekreterlik mi yapmaya geldiler oraya canım. 30 kilometre yol gidersin, bir soru sormak için.

  • esref  (14.02.21 16:40:15)