[]

Sıvı propolisin korkunç tadı ve nasıl yenebileceği

Hayatımda aldığım en korkunç tat :( gerçekten dayanılır gibi değil. Şu üründen: www.vitamindolabi.com

Direkt içemezsin suya karıştır dedi eczacı ama suyla da olmuyor. Bala karıştırdım bugün, bal başka bir şeye dönüştü sanki. Var mı tüketen?


 
Yoğurtla tüketiyordum. Bitirene kadar öldüm. Bol sabır:)


  • Bluesque  (14.02.21 01:06:15) 
ekmeğe damlatıp yiyin.


  • trajikomix  (14.02.21 01:06:23) 
@aloha diyabetim yok, diyabet için kullanmıyorum. Balın şekeri yükselttiğini biliyorum:)


  • megalomaniac  (14.02.21 11:10:06) 
Suyla falan olacak iş değil cidden. Benim bulduğum en efektif yöntem pekmez. Eti cici bebe’ye damlatanı da biliyorum ama onu hiç denemedim bisküvi yiyemediğim için.


  • irene  (14.02.21 11:14:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.