[]

Youtube'a canli yayin diye onceden cekilmis video yayinlamak?

Youtube'un bunlari banlamasi gerekmiyor mu? Livestream diyor eski goruntu falan yayinliyor mesela bu kanal. www.youtube.com Sikayet mi etmek lazim?
 
​This is a 24/7 livestream of the entire First Person Journey playlist, all 12 hours of it! Everything here is pre-recorded. So kick back and relax on a virtual Tube journey while we can't in person!

covid sebebiyle covid öncesi görüntüleri veriyorlar. youtube politikası ne diyor bu konuda bilmiyorum.
  • uuth  (14.02.21 00:40:15 ~ 00:41:09) 
eski görüntüyü canlı yayında yayınlamak yasak değil. bunun aynısını cüneyt özdemir de yapıyor kendi kayıtlarından. yayınladığın video üzerinde haklarının olması lazım ayrıca.


  • false pretension  (14.02.21 00:47:21 ~ 00:50:55) 
@false pretension nasi yani Cuneyt canli diye cikiyor onceden hazirladigi yayini mi koyuyor utanmadan? Kisa video, haber alintisi yapmaktan bahsetmiyorum, Premiered ilk gosterim olayi var ondan da bahsetmiyorum, bu livestream falan diye baslik falan atip insanlari yaniltiyor bildigin


  • neverletyougodown  (14.02.21 00:56:24 ~ 01:02:38) 
cuneyt özdemir sadece haftasonları kayıttan canlı yayın yapıyor. mesela şuan kanalına bakarsn 2018'deki halk bankası davasının kayıtlarını canlı yayında döndürüyor.

bunun dışındaki bütün yayınları canlı ve anlık.
  • false pretension  (14.02.21 02:15:30 ~ 02:16:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.