[]

pour over/v60 kettle'ı yerine...

bu kaz boyunlu denilen pour over/v60 kettle'ları maalesef çok pahalı :(
bir ikamesi veya ucuz versiyonlarını aradım, bulamadım.
bilen var mıdır veya böyle bir şey var mıdır?


 
çaydanlık

edit: www.hepsiburada.com

bu da mı pahalı?
  • Anjelik  (13.02.21 17:06:25 ~ 17:08:03) 
ben de şundan almıştım, gayet güzel

urun.n11.com
  • cowboy  (13.02.21 17:40:24) 
Eğer pro bir damak tadına sahipseniz bence gooseneck kettle’ı alabilirsiniz. Ancak günlük kullanımda normal bir çaydanlık da kontrollü bir döküşle benzer tadı veriyor. Forumlarda illa alın diyenler de var gerek yok diyenler de. Kısacası bu işr ne kadar ciddi yaklaştığınız ve damakla alakalı. 150 tl altında ürün görmedim yükselen trendlerden dolayı.


  • ned flanders  (13.02.21 22:40:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.